crafty christmas gifts for sister tkmt coupon personalized drinking glasses gifts hotlogic coupon kid cuisine coupon 2012

YIL :2015 - MEKAN: GÜVENPARK RAPORU

2015 yılı yaz mevsiminin son günlerinde Atatürk Orman Çiftliği’nde tamamlanan ve sürmekte olan  projeleri plansız, hukuksuz kılan yargı kararından sonra Ankara Bulvarı’nın kapatılıp-açılması, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın ve bazı meslek odalarını kamuoyu önünde düşman ilan etmesi ve itibarsızlaştırması süreci kent gündemi Kızılay kent merkezi, Güvenpark’a bizzat İ. Melih Gökçek tarafından taşınmıştır. Her ne kadar odak şaşırtma atağı olarak okunabilecek de olsa, Kızılay Kent Merkezi’nin ana bileşenlerinden olan Güvenpark’ın mevcut durumu özünde oldukça can alıcı ve kapsamlı bir çalışmayı hak etmektedir. Bu sebeple aşağıdaki metinde belediyenin tarafımıza iletilen dilekçesine cevaben hazırladığımız yazı ve kapsamlı rapor çalışmamızı içeren cevabımızı sunmaktayız.

YIL: 2015 – MEKAN: GÜVENPARK

Önceki Rapor

Ankara Yerel Yönetimler Raporu

Sonraki Rapor

Kamuda Çalışan Plancılar Komisyonu Anket Sonuçları Değerlendirme Raporu

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.