stig helmer gifter sig gift vouchers terms and conditions template alexander's steakhouse gift certificate premium outlet cincinnati coupons oasis hot tub gardens coupons ecoupon deutsche bahn juli 2013

MESLEK İÇİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ (MİSEM)

14 Aralık 2004 tarihli ve 25670 sayılı Resmi Gazete‘de yayınlanarak yürürlüğe girmiş olan TMMOB Meslek İçi Eğitim ve Belgelendirme Yönetmeliği’nin 7. Maddesine göre uzmanlık konuları ile ilgili verilecek meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilir.

Bu kapsamda faaliyetlerini sürdürmekte olan Şehir Plancıları Odası Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde, şehircilik meslek alanına giren uzmanlık konularından olan ARCGIS Programı Eğitimi, NETCAD Programı Eğitimi, Bilgisayar Destekli Modelleme ve Görselleştirme Eğitimi, Temel Trafik Mühendisliği ve Trafik Simülasyon Eğitimi gibi eğitimlerin yanı sıra, şehir plancılarının istemleri doğrultusunda oluşturulan Yoga Atölyesi gibi atölyeler düzenlenmektedir.

Odamız Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM), Atatürk Bulvarı No:219/13 Çankaya/Ankara adresinde eğitimler, atölyeler ve çalışmalarıyla faaliyetini sürdürmektedir. Güncel eğitim ve atölyelerin bilgisi için www.spo.org.tr adresini ziyaret edebilir, ayrıca MİSEM bünyesinde gerçekleştirilebileceğini düşündüğünüz eğitim veya atölyelerle ilgili taleplerinizi 0312 418 30 75 nolu telefonu arayarak bildirebilirsiniz.