talisker whisky gift pack buzzfeed gift ideas for mom sweet tomatoes coupons november 2014 7 gifts of the holy spirit and its meanings hk-47 gifts olive garden catering coupons

ODAMIZ, ESRI TÜRKİYE İLE GIS EĞİTİMİ VERMEK ÜZERE PROTOKOL İMZALIYOR

Odamız Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) bünyesinde, üyelerimizin bilgisayar program kullanımının artırılmasına destek olmak amacıyla Esri Türkiye ile görüşmeler yapılmıştır. Görüşmeler neticesinde; CBS çözümü olan ArcGIS teknolojisine dayalı, yazılım geliştirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri kapsamında Esri Türkiye ile protokol imzalanması kararı alınmıştır.

ArcGIS teknolojisi ile Esri Türkiye Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) konusunda Türkiye çapında teknik otorite olan Esri Türkiye yazılım firması; hâlihazırda birçok disiplinden katılımcıya ArcGIS eğitimi vermektedir. Şehir ve bölge planlama disiplininde iş ve eğitim hayatı boyunca yoğun şekilde kullanılan bu programın eğitiminin MİSEM kapsamında verilmesi amacıyla; mesleğimizin ihtiyacına yönelik konu başlıkları önceliklendirilerek bir eğitim programı oluşturulmuştur. Bu eğitim programının detayları ekte yer almaktadır. Eğitim süreci 5 gün (30 saat ) olarak planlanmıştır.

Eğitim sürecinin sonunda katılımcılar sınava tabi tutulacak ve sınavda başarılı olanlar sertifika ile ödüllendirileceklerdir. Aksi durumda sadece katılımcı belgesi verilecektir.

Eğitimler Odamız üyeleri, Odamız üyesi olmayan veya diğer disiplinlerden katılımcılar ve şehir ve bölge planlama öğrencilerini kapsamaktadır. İlk eğitimimiz Ankara`da gerçekleştirilecek olup; talep olması halinde, diğer illerimizde de eğitim organize edilecektir.

Eğitim ücretleri aşağıdaki gibidir;

İşsiz Üye/Öğrenci Çalışan Üye Diğer
500 TL 800 TL 1.200 TL

Yukarıda yer alan bilgiler doğrultusunda 2017 yılı içerisinde düzenlenmesi planlanan ArcGIS eğitimlerine katılım sağlayabileceklerin; Odamız Genel Merkezi`ni arayarak ulaşmaları veya  sehirplancilariodasi@gmail.com adresine dönüş yapmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda talebin olması kaydıyla ilk eğitim sınıfımız oluşturulacaktır.

Not: Eğitimlerimizin tarihleri henüz netleştirilmemiş olup, Mart ayı içinde ilk eğitimin verilmesi planlanmaktadır.

ArcGIS Eğitim Konu Başlıkları

Önceki Haber

Toplu İş Sözleşmesi 3 Şubat 2017 Cuma Günü İmzalandı

Sonraki Haber

TMMOB ŞPO Haber Bülteni Kadın Özel Eki 7 Odamız İstanbul Şubesi Sekreteryasında Yayına Hazırlanıyor

Son Oda Haberleri

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.