.

.

Satış
300 Metre 10Gb OM3 Çok Modlu Dubleks Fiber Optik Kablo (50/125) - lc'den LC-Aqua'ya

300 Metre 10Gb OM3 Çok Modlu Dubleks Fiber Optik Kablo (50/125) - lc'den LC-Aqua'ya

₺ 899.97

Malların
Stokta

Lazerle optimize edilmiş çok modlu fiber, 300 metreye kadar 10 Gigabit ve 100 metreye kadar 40 Gigabit kapasitesine sahiptir.Corning Elyafı ve Kaplama.Standart Fermuarlı Kordonla kaplanmış, OFNR.Elektriksel Parazitlere Karşı Dayanıklıdır.Uzunluk : 300 Metre (984 Feet).Features Ultra Spec Kabloları 10 Gigabit OM3 Fiber Optik Kablolar, lc'den lc'ye Konektörlerle önceden sonlandırılmıştır, bu nedenle Daha Hızlı Ethernet Ağ ortamlarında kullanıma hazırdırlar.Kablolarımız, lazerle optimize edilmiş çok modlu Corning Optik Fiber ve hafif, esnek ve yanıcı olmayan OFNR Dereceli PVC Zipcord ceketler kullanılarak üretilmektedir.Her kablo, maksimum performans ve güvenilirlik sağlamak için ekleme ve geri dönüş kaybı için fabrikada test edilmiştir.0,3 M'den 300 M'ye kadar uzunluklarda ve alternatif modlar ve cilalarla SC, ST, FC ve LC konfigürasyonlarında mevcuttur.Benefits Plug ve play kabloları, yerinde sonlandırmaya gerek olmadığı için sahada zaman tasarrufu sağlar.Fiber, daha fazla bant genişliği, düşük sinyal kaybı sağladığı ve parazite karşı bağışık olduğu için bakır yerine tercih edilir.Fiber, daha fazla güvenilirlik ve daha az tekrarlayıcı gereksinimi ile daha uzun mesafelerde veri taşıyabilir.Yüksek aktarım hızları (Gigabit Ethernet, Fiber Kanal ve Infiniband gibi) gerektiren verileri güvenli bir şekilde iletmek için uzun vadeli ve uygun maliyetli bir çözümdür.Uygulamalarbilgisayar Ağı-Verileri daha yüksek bir hızda aktarır.Askeri ve Savunma-Veri sinyallerini daha net iletir.Telekomünikasyon-Verileri internet, kablo TV ve telefon abonelerine daha geniş bant genişliklerinde taşır.Sağlık Sektörü-Keşif veya cerrahi işlemler için görüntüleme cihazlarında kullanılır.Ayrıca, yukarıda belirtilen alandaki Ar-Ge Laboratuvarlarının yanı sıra birçok endüstriyel uygulamada da bulunur.Kablolarımız anahtarlar, yönlendiriciler, muhafazalar, patch paneller, medya dönüştürücüler, SFP modülleri ve diğer ağ bileşenlerinin tüm marka ve modelleriyle uyumludur.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz
₺ 110.64

7 Fiber Kablo Açıklama Bulunmalıdır) 5 Metre 4 Pack OS2 LC Fiber Patch Kablo takviyeli, Duplex Single Mode Ya Corning fiber optik kablo, sarı OFNR (yükseltici puan) PVC ceket Jumper Ka

₺ 108.00

1 Metre MPOMPO Yama Kablosu, MTP konektörüne eşittir.PİNSİZ MPO dişi Konnektör.MMF (50 / 125um), OM3 10 G standart, LSZH levha, 8 çekirdekli fiber kablo.QSFP + AlıcıVericileri içi

₺ 215.40

Açık havada kullanılabilir ve boru olmadan toprağa gömülebilir her iki ucunda da 6 iplikçik elyafı sonlandırıldı.A tarafı LCUPC konnektörleri ile sonlandırılmıştır.B taraf

₺ 33.57

Çekirdek Çapı : 50 / 125 mikron.10 Gigabit Ethernet desteği için optik çok modlu 3 (OM3) uyumludur.Ekleme kaybı : genellikle 0.30 d B.Geri dönüş kaybı : > 20d B.Dikey Boşluklu Y

₺ 62.04

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7 / 24 kullanılabilen

₺ 19.47

Her iki ucunda tam boyutlu erkek TOSLİNK optik ses konektörleri.Kalıplı gerginlik kabartma Konnektörler, kablo ve Konnektörler buluştuğu yorgunluğunu azaltmak.Altın kaplama yüksü

₺ 35.97

????【Eşsiz Ses Kalitesi】ıVANKY dijital optik ses kablosu, sıfır bozulma Kayıpsız Ses için Japonya Toray Orijinal Fiber Çekirdeğini benimser.Bu Toslink kablosu, Dolby Digital PlD

₺ 62.97

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7 / 24 kullanılabilen

₺ 22.50

????Bükülmeye,Kolay soyulmaya,Kolay kaynağa karşı Duyarsız olan Yüksek Dereceli OS2 9 / 125µm Fiber ve Kaplama, küçük optik kayıp ve kararlı iletim sağlar.Çekirdek, Yüksek

₺ 24.06

Ürün Adı : ST dişi ST dişi Fiber Bağlayıcı Flanş Konektörü; Dış Malzeme : Plastik, Metal.Fit Kablo Boyutu ile uyumlu : 3mm / 0.118", Montaj Deliği Boyutu : 5mm / 0.2".2 ST te

₺ 109.65

Bu öğe Markamızdan "ACCL" size 100 Ft CAT5 E Korumalı (FTP) Ethernet Ağ Önyükleme Kablosu Siyahı sunuyoruz.1 Paket Ağırlık 1.84 LB.ACCL 100 Ft CAT5 E Korumalı (FTP) Ethernet Ağ

₺ 51.30

Düşük ekleme kayıpları.FC Bağlayıcı FC Ürün Adı : Fiber Optik Jumper; (Dış) Malzeme : PVC;Yüksük Parlatma : PC Conector Türü : ; Çap Dış Çekirdek : Tek modlu Fiber;Fiber

₺ 224.16

Elyaf Türü : OM1, Elyaf Sayısı : 2 Bağlayıcı 1 Tip : LC Dupleks, Bağlayıcı 2 Tip : SC Dupleks.Yanıcılık Derecesi : Yükseltici, Maksimum Konektör Ekleme Kaybı (d B) : 0,25...

₺ 864.00

LC / PCLC / PC,300 Metre, Dubleks, Çok Modlu, OM2,50 / 125, 3.3 mm Çap 300 Metre (984 fit), Zırhlı, LSZH, Fermuarlı Kablo Takviyeli, Dubleks (2 Fiber Tel), 1,25 mm seramik yüksük,

₺ 20.97

SC / PCSC / PC,Tek Yönlü, Tekli Mod, 5 Metre.Tüm standart fiber optik ekipman ve konektörlerle uyumludur.Seramik konektörler düşük sinyal kaybı ve yüksek güvenilirlik sağlar.

₺ 50.97

Beyondtech Fiber Optik lc'den lc'ye Tekli Mod UPC Kilit Taşı, kablo bağlantısına hassas Çift Yönlü fiber optik kablo veya ekipman bağlantısına Tekli Yama Kabloları sağlamak içi

₺ 20.97

????0.2 M (7 inç), OM3 LCLC Fiber Optik Yama Kablosu Çok Modlu 10 Gb, gigabit ethernet, fiber kanal, yerel alan ağları, veri merkezi, öncül kurulum, geniş alan ağları, ticari vb...

₺ 485.34

Fiber Türü : OM5+.Yanıcılık Derecesi : Yükseltici.Direnç Özellikleri : Aleve Dayanıklıdır.Kablo Rengi : Kireç Yeşili.Standartlar Karşılandı : ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C..

₺ 158.91

Fiber TürüOS1 / OS2 Ürün TipiFiber Optik Yama Kablosu.Standartlar Karşılandı Ro HS Uyumlu, ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C'yi karşılar veya aşar.3, TIA6043 (FOCIS3), TIA60410 (FO

₺ 80.19

İyi BağlantılarPatchKabelSC çok modlu (M)SC çok modlu (M) 2 m Glasfaser 50 / 125 Mikrometre OM4 halojenfrei.İyi BağlantılarPatchKabelSC çok modlu (M)SC çok modlu (M) 2 m Gla

₺ 32.82

50 / 125 OM4 Modlu fiber ST Beyondtech yüksek kalite SC özel Hızlı Ethernet, Fiber Channel, Ethernet Hızları, veri merkezi, içi, eğitim, ticari, LAN, SAN, bina omurga, yükseltici ve

₺ 146.70

Fiber Türü : OM5+.Yanıcılık Derecesi : LSZH.Direnç Özellikleri : Aleve Dayanıklıdır.Kablo Rengi : Kireç Yeşili.Standartlar Karşılandı : ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA60

₺ 40.47

OS2 SCST 9 / 125 Tekli Dubleks Fiber Patch / Jumper Kablosu, seramik yüksük SC ve paslanmaz çelik yüksük ST sonlandırmalı Corning Optik Fibere sahiptir.3.0 Dış çaplı NR PVC, yüks

₺ 64.77

[2 X1 Optik Toslink Anahtarı] Fiber optik SPDIF Toslink sinyallerinin iki yolu, bir dizi fiber optik sinyal alma cihazına geçer [Ses Formatı Desteği] Destek LPCM2.0 / DTS / DolbyAC3...

₺ 107.40

Fiber Türü OM1 Bağlayıcı 1 Tip LC Dubleks.Bağlayıcı 2 Tip LC Dubleks.Standartlar Ro HS Uyumludur; ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6043 (FOCIS3), TIA60410 (FOCIS10) standartları

₺ 25.98

Ürün adı : Optik Ses Kablosu (3ft).Ürün malzeme : 24 K altın kaplama arayüzü, alaşım kabuk, ve ekstra kalın tam korumalı örgülü koruyucu net.Yüksek kaliteli optik fiber kulla

₺ 31.17

【Sürükleyici Ses Deneyimi için】 ıVANKY dijital optik ses kablosu Japonya Toray'ın çekirdeğinden üretilmiştir, bu optik kablo, ses çubuklarını ve ev sinemalarını TV'lere / P

₺ 156.48

Ürün TipiFiber Optik Yama Kablosu.Bağlayıcı 1 Tip LC İtmeÇekme, Bağlayıcı 2 TipLC İtmeÇekme.Standartlar KarşılandıISO / IEC 11801, TIA / EIA568C'yi karşılar veya aşar...

₺ 251.40

Düşük ekleme kayıpları.FC Konnektör ST Ürün Adı : Fiber Optik Jumper; (Dış) Malzeme : PVC;Yüksük Parlatma : PC Conector Türü : ; Çap Dış Çekirdek : Tek modlu Fiber;Fiber T

₺ 53.10

Mekanik Dayanıklılık : 500 devir.Bir Fiber Optik Bağlantı İçindeki Optik Gücü Azaltın.Çok Kısa Fiber Optik Bağlantılarda Kullanışlıdır.İyi Tekrarlanabilirlik ve İnterkala