TMMOB MÜHENDİSLİK MİMARLIK VE ŞEHİR PLANCILIĞI EĞİTİMİ SEMPOZYUMU DÜZENLEME KURULU İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

TMMOB Mühendislik Mimarlık ve Şehir Plancılığı Eğitimi Sempozyumu Düzenleme Kurulu İlk toplantısını 16 Şubat 2017 tarihinde gerçekleştirdi.

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Mühendislik, Mimarlık ve Şehir Plancılığı Eğitimi Sempozyumu Düzenleme Kurulu ilk toplantısını 16.02.2017 tarihinde gerçekleştirdi. Toplantıya; Kemal Zeki Taydaş (TMMOB), Eren Şahiner (TMMOB), Ezgi Pekşen Soysal (Bilgisayar M.O.), Abdullah Zararsız (Fizik M.O.), Petek Ataman (Gıda M.O.), Aykut Aytaç (Gıda M.O.), Ali Osman Demirer (Harita ve Kadastro M.O.), Ali İpek (Harita ve Kadastro M.O.), Betül Bilge (İç Mim. O.), Bahattin Sarı (İnşaat M.O.), Ceylan Özkul (İnşaat M.O.), Ali Uğurlu (Kimya M.O.), Hayati Kılıç (Kimya M.O.), Enis Tolga Eroğlu (Kimya M.O.), Nadir Avşar Oğlu (Maden M.O.), Mehmet Soğancı (Makina M.O.), Müfit Gülgeç (Makina M.O.), İsmail Küçük (Meteoroloji M.O.), Neriman Şahin Güçhan (Mimarlar O.), Sibel Baş (Mimarlar O.), Selahattin Önür (Mimarlar O.), Hamdi Arpa (Ziraat M.O.), katıldı.

Yapılan genel bilgilendirmeden sonra toplantıda çalışma grubu tarafından hazırlanan Mühendislik, Mimarlık ve Şehir Plancılığı Eğitimi Sempozyumu’nun amacı, kapsamı ve konu başlıkları tartışılarak Sempozyum Yürütme Kurulu belirlendi.

Önceki Haber

TMMOB , İzmir'den Hayır Çağrısı Yaptı

Sonraki Haber

TMMOB 44. Dönem II. Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Son TMMOB Haberleri

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.