KENT VE ÇOCUK KOMİSYONU TOPLANDI

Her çocuğun kentlerimizde hak sahibi bir birey olduğunun bilinciyle, yaşam alanlarımızda çocuklarımızın sesini duymak ve duyurmak, yüzümüzü çocuklarla birlikte umuda ve geleceğe çevirmek gayesiyle Şube çalışmalarımız kapsamında kurulan Kent ve Çocuk Komisyonu çocukların etkileşim içinde oldukları yapılı ve doğal çevreye ilişkin farkındalık oluşturmalarını amaçlamanın yanı sıra, kentleri çocuklar odağında yeniden değerlendiren çalışmalar gerçekleştirmeyi, yaşadığımız kenti çocuklarla birlikte sorgulamayı ve çocukların gözüyle kentin yeniden üretimi süreçlerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Çocuklara yönelik ve çocuklarla birlikte gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızı konuşmak üzere ilk buluşmamız 5 Temmuz 2017 Çarşamba günü saat 18:30’da gerçekleştirdik.

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi

Önceki Haber

Etki Alanımız İçerisindeki Üniversitelerin Mezuniyet Törenindeydik

Sonraki Haber

Şubemiz Yönetim Kurulu Yeni Görev Dağılımı Yapıldı

Son Şube Haberleri

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017