ETKİ ALANIMIZ İÇERİSİNDEKİ ÜNİVERSİTELERİN MEZUNİYET TÖRENİNDEYDİK

2 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleştirilen Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mezuniyet Töreni’nde genç meslektaşlarımız, KHK marifetiyle görevinden ihraç edilen Şubemiz İkinci Başkanı Deniz Kimyon hocalarını unutmadılar, açtıkları pankart ile destek oldular.


3 Temmuz 2017 günü düzenlenen Gazi Üniversitesi Mezuniyet Törenine ise Şubemizi temsilen Yönetim Kurulu üyelerimiz Kadir Karşıgil, Oya Memlük ve Sezen Savran Aslan katıldı.


Şubemiz etki alanı içerisinde yer alan en genç bölümlerimizden olan Çankaya Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü ilk mezunlarını 5 Temmuz 2017 günü yapılan mezuniyet töreniyle verdi. Mezuniyet törenine şubemiz adına Yönetim Kurulu üyelerimiz Serhat Celep ve Sezen Savran Aslan katıldı.

Önceki Haber

Muhasebe Görevlisi Alımı Yapılacaktır

Sonraki Haber

Kent ve Çocuk Komisyonu Toplandı

Son Şube Haberleri

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017