CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN!

Bugün, cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yılını kutluyoruz. Emperyalizme karşı uzun süren bir savaşın kazanılmasının ardından, modern yaşama doğru atılmış en önemli adım cumhuriyetimizin ilanı olmuştur. Onur duyulması gereken bu tarihin şahidi Ankara kenti, cumhuriyetin bu yoğun anlam bütünlüğünün mekanda somutlaşmış hali olmuştur. On yıllardır cumhuriyet değerlerini yıpratmaya çalışan, çağdaşlıkla kavgalı zihniyetlerin uygulamalarına şahit olan kentimizin, tekrardan tüm ülkeye aydınlık ve umut aşılayan bir kent olabilmesi için sürdürdüğümüz mücadele devam edecektir.

Bu mücadelede tarihten, kentimizden ve halkımızdan aldığımız güç ile var olduğumuzu, haklı olduğumuzu biliyoruz. Bu haklı ve onurlu mücadelemizde cumhuriyet değerlerinden geri adım atmadan, halkımızın daha özgür ve eşit bir biçimde yaşayacağı umutlu yarınlara taşımak için, bütün hemşerilerimizi sürdürdüğümüz bu mücadeleye omuz vermeye davet ediyoruz.

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi

Önceki Haber

ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ 10. OLAĞAN GENEL KURULU

Sonraki Haber

Ankara’nın Başkent Oluşunun 94. Yılı Kutlu Olsun

Son Şube Haberleri

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017