ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIĞINI ZİYARET ETTİK

Kamuda Çalışan Plancılar Komisyonu çalışmaları kapsamında Şube Başkanımız Emre Sevim ve Şube Sekreterimiz Gözde Güldal ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Sayın Adem Erdem ile bir görüşme gerçekleştirdik. Görüşmemizde daha önceden Devlet Personel Başkanlığına ve TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonuna taşıdığımız, kamuda ‘uzman’ ve ‘uzman yardımcısı’ kadrosunda çalışan meslektaşlarımızın teknik hizmet sınıfında olmalarına rağmen kademe/derecelerinin 8/1’den başlatılmaması konusunu gündeme aldık ve konu hakkında Sayın Adem Erdem’e bir rapor ilettik. Kendisi raporumuzu “Kamu Personel Reformu” çalışmalarını yürüten bürokratlara ileteceğini bildirdi.

Önümüzdeki dönemde reform paketi TBMM’ye geldiğinde alt komisyon ve komisyon toplantılarına katılım sağlayarak bu sorunun çözümü noktasında çalışmalarımızı tamamlayacağımızı saygılarımızla üyelerimize duyururuz.

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi

Önceki Haber

Erzurum Atatürk Üniversitesi'ni ziyaret ettik

Sonraki Haber

1 Mayıs'ta Alanlardaydık

Son Şube Haberleri

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017