ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ ÇOCUK HİKAYELERİ YAZIM ATÖLYESİ TAMAMLANDI

Ankara’nın parça parça kaybettiği ve kaybetmeye devam ettiği en önemli değerlerinden olan Atatürk Orman Çiftliği’nin sahip olduğu tarihsel ve ideolojik değerlerini tartışmak, yeni eylemsellik ve üretimleri gerçekleştirmek, çocuklara, dolayısıyla gelecek nesillere, Atatürk Orman Çiftliği’ni değerleriyle birlikte aktarmak, sorgulamayı ve hayal etmeyi aşılamak, geleceğe bizden kalacak hikayeler üretmek ve bugüne ve geleceğe dair umudumuzu birlikte çoğaltmak amacıyla kurguladığımız Atatürk Orman Çiftliği Çocuk Hikayeleri Yazım Atölyesi tamamlandı.

Dilşah Özdinç’in yürütücülüğünde, 3 grup halinde Birim Mor, Ceren İlter, Çağatay Çakmak, Funda Mengilli, Merve Erol, Özlem Yalçınkaya, Selin Dağ, Elif Simay Dağ ve Şenay Aköz’ün katılımcı olduğu atölye kapsamında 10 adet çocuk hikayesi üretildi. Atölyenin ardından hikayelerin görselleştirilmesi ve ‘AOÇ Hikayeleri’ kitabının hazırlanmasına başlandı.

Şubemiz tarafından hazırlanmaya başlayan ilk çocuk kitabı olan AOÇ Hikayeleri çok yakında sizlerle.

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi

Önceki Haber

Ankara’nın Başkent Oluşunun 94. Yılı Kutlu Olsun

Sonraki Haber

Muhasebe Görevlisi Alımı Yapılacaktır

Son Şube Haberleri

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017