ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ’I ZİYARET ETTİK

TMMOB Şehir Plancıları Odası Genel Merkez ve Ankara Şube yönetim kurulu üyeleri olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret ettik. Başta Ankara Çevre Düzeni Planı, Ulaşım Ana Planı, altyapı sorunları ve Şubemizce açılan davalar olmak üzere Ankara’ya ilişkin çok sayıda problemi aktardığımız bir görüşme gerçekleştirdik. Geçtiğimiz 25 yılın meslek odalarını yok sayan yönetim zihniyetinin aksine yeni dönemde Ankara’da yürütülecek çalışmaların katılımcı süreçlerle gerçekleştirilmesi ve diyaloğun artırılması konusunda görüş alışverişi gerçekleştirdik. Bu doğrultuda Ankara’nın problemlerinin tespiti ve çözüm önerileri geliştirilmesi için Ankara Büyükşehir Belediyesi ile ortak etkinlikler düzenleme ve kamu yararı temelinde gereken işbirliği konusunda adımların atılması kararlaştırıldı. Kendisine teşekkürlerimizi sunar, Ankara’da görev alan yerel yöneticiler ile diyaloğa ve kamu yararı odaklı işbirliğine her zaman açık olduğumuzu kamuoyuna saygılarımızla bildiririz.

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi

Önceki Haber

Genel Kurul Delege Listesi Askıya Çıktı

Sonraki Haber

Ücretli Çalışan Şehir Plancıları'nın Özlük Hakları

Son Şube Haberleri

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017