christmas gifts caregivers hollister coupon codes november 2013 pier 1 gift card for sale maybelline mascara coupons 2015 sarada ayurvedic coupons

ULAŞIM VE ALTYAPI ÇALIŞMA GRUBU TOPLANIYOR!

Yaklaşık on yıldır Ankara`nın gündeminde olan, ancak çeşitli şaibelerin gölgesinde kalarak bir türlü onaylanmayan Ankara Ulaşım Ana Planı; Gazi Üniversitesi ile bir protokol imzalanması amacıyla alınan Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi`nin 08.07.2020/548 nolu kararıyla yeniden gündeme gelmiştir.

2017 yılında onaylanan 1/100.000 Ölçekli 2038 Ankara Çevre Düzeni Planı ise, TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu`yla beraber açtığımız dava sonucu 28.09.2020 tarihinde iptal edilmiştir. Bu karar, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından temyiz edilmemiş ve kesinleşmiştir.

Bu süreçte, Ankara Büyükşehir Belediyesi`nin köprü, otoyol bağlantısı, katlı kavşaklar, alt-üst geçitler, yaya geçitleri, metro projesi ve bisiklet ulaşımına yönelik parçacıl kararlara ve yatırımlara devam ettiği görülmektedir.

Güncel bir üst ölçekli planı olmayan, bağlayıcı analizler ve ana planlardan yoksun olan Ankara`nın ulaşım sorunlarını konuşmak, ulaşım ana planı hakkında bir görüş oluşturmak ve bu konuda yürütülecek faaliyetleri belirlemek için tüm üyelerimizi Ulaşım ve Altyapı Çalışma Grubu toplantısına çağırıyoruz.

Ulaşım ve Altyapı Çalışma Grubu çevrimiçi toplantısı 10 Mayıs Pazartesi günü saat 16:30`da gerçekleştirilecektir. Bağlantı bilgileri için kayıt formunun doldurulması gerekmektedir.

Kayıt Formu: https://forms.gle/5fuVjFsUAqyJ5KBA9

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi

Önceki Etkinlik

Evin Pandemi Hali: Gündelik Pratiklerin ve Mekanın Değişimi

Sonraki Etkinlik

Şehir Plancıları Odası Ankara Korteji Toplanıyor!

Son Şube Etkinlikleri

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.