ŞUBEMİZ 10. DÖNEM İLK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

TMMOB Şehir Plancıları Ankara Şubesi 10. Dönem Yönetim Kurulu olarak Genel Kurul sürecine katkı koyan tüm üyelerimize ve dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız. Meslek alanımıza, kentlerimize ve ülkemize dair sorumluluğumuzun daha da arttığının bilinciyle yeni döneme başlıyoruz.

Şubemizin dokuz dönem boyunca yürüttüğü etkin çalışmalar sonrasında yeni dönemde de birlikte karar almak, birlikte üretmek ve birlikte mücadele etmek için ilk yönetim kurulu toplantısında buluşuyoruz. Meslektaşlarımızın öneri ve eleştirileri doğrultusunda katılımcı ve kapsayıcı bir şekilde yeni dönemin çalışma programını oluşturmayı amaçlıyoruz.

4 Mart 2018 Pazar günü saat 11.00’de Şubemiz M. Kemal Sarp Salonu’nda yapacağımız kahvaltı ile yeni dönemin ilk yönetim kurulu toplantısına katılımınızı bekliyoruz.liyoruz.

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi

Önceki Etkinlik

Bir Bahar Buluşması

Sonraki Etkinlik

Müellif Yönetmeliği Taslağını Görüşmek Üzere Toplanıyoruz

Son Şube Etkinlikleri

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017