cialis coupon voucher dragon age bodahn gifts open box gift code tazo iced tea coupon romas evans coupons tagblume giftig

SGK'YA FAKS ÇEKİYORUZ

TMMOB ve SGK arasında imzalanan asgari ücret protokolünün ardından yürütülen çalışmalar sonucu mühendis, mimar ve şehir plancılarının TMMOB tarafından duyurulan ücretin altında işe başlatılması ile SGK’ya eksik prim ödenmesinin önüne geçilmeye çalışılmıştır. Yürürlüğe konduğu günden itibaren bu protokol ile mühendis, mimar ve şehir plancılarının istihdam edildiği çalışma alanları disipline edilmiş ve kayıt dışılığın önlenmesinde ciddi adımlar atılmıştır. 2017 yılında protokol SGK tarafından hukuksuz bir biçimde tek taraflı iptal edilmiş ve mühendis, mimar ve şehir plancılarının hak kaybına uğramasının ve SGK’nın pirim kaybına uğramasının önü açılmıştır.

Hukuksuz bir biçimde tek taraflı fes edilmiş asgari ücret protokolü’nün yeniden uygulamaya girmesi için 20 Aralık Perşembe Günü Saat: 12:30’da PTT Kızılay Şubesi(İzmir 2 Caddesi No:40) önünde buluşulup SGK’ya faks çekiyoruz.

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi


Not: Katılamayacak üyelerimiz dilekçelerini tarayıp spoankara@spo.org.tr adresine gönderebilirler. Dilekçe örneğine buradan ulaşabilirsiniz.

Önceki Etkinlik

Emek, Barış ve Demokrasi Anıt Meydan ve Anma Yeri Uluslararası Tasarım Yarışması Değerlendirme Konferansı

Sonraki Etkinlik

ŞEHİR HASTANELERİ SEMPOZYUMU

Son TMMOB Etkinlikleri

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.