SERGİ: YARIM KALAN YENİŞEHİR

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi olarak her yıl düzenlediğimiz geleneksel sergilerin 6.’sını 2020 yılının başında ‘Yarım Kalan Yenişehir’ temasıyla 12-22 Mart 2020 tarihleri arasında Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi Füreya Koral Sergi Salonu’nda gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda Aralık 2019 içerisinde düzenlenen 10 farklı atölye ile, Cumhuriyet Ankara’sının yeni ve modern kent merkezi Yenişehir’in yarım kalan hikâyelerinin ve mekânlarının izleri sürüldü.

12 Mart 2020, saat 19.00’da gerçekleştirmeyi planladığımız Yarım Kalan Yenişehir Sergisi’nin açılış kokteylini Corona virüs salgınına karşı alınan önlemler doğrultusunda iptal etme gereği duyduğumuzu üzülerek paylaşıyoruz. Ancak, Çankaya Belediyesi tarafından aksi bir karar alınmadığı sürece sergimiz, 12-22 Mart 2020 tarihlerinde Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde ziyarete açık olacaktır.

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi

Önceki Etkinlik

BİR VE ÇOK: YENİŞEHİR

Sonraki Etkinlik

Şubemiz 11. Dönem İlk Yönetim Kurulu Toplantısı

Son Şube Etkinlikleri

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017