harry and david monthly gifts flag lady gifts coupon code finish line printable coupons september 2012 international place boston parking coupon

KENT VE ÇOCUK KOMİSYONU TOPLANIYOR!

Çocuklarımızın cıvıl cıvıl seslerine birlikte kulak kabartmayı, bu seslerle birlikte kentlerimizi ve mesleğimizi düşlemeyi, kentlerimiz için üretmeyi bizler çok özledik. Her ne kadar hala huzurla yanyana gelemesek de, birlikte yapabileceğimiz pek çok şey olduğunu düşünüyoruz.

Kent ve Çocuk Komisyonu, çocukların etkileşim içinde oldukları yapılı ve doğal çevreye ilişkin farkındalık oluşturmalarını amaçlamanın yanı sıra, kentleri çocuklar odağında yeniden değerlendiren çalışmalar gerçekleştirmeyi, yaşadığımız kenti çocuklarla birlikte sorgulamayı ve çocukların gözüyle kentin yeniden üretimi süreçlerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Çocuklara yönelik ve çocuklarla birlikte gerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza katkı sunmak isteyen herkesi Kent ve Çocuk Komisyonu`na katılmaya, çocuklarla birlikte kentlerimizi yeniden düşlemeye davet ediyoruz. Buluşmamız 5 Ağustos 2021 Perşembe günü saat 19:00`da çevrimiçi platformda gerçekleştirilecektir. Toplantı bağlantı bilgilerinin gönderilmesi için kayıt formunun doldurulması gerekmektedir.

Kayıt Formu: https://forms.gle/URZ92gXTmUowwcNVA

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi

Önceki Etkinlik

Çocuklar Anlatıyor, Biz Dinliyoruz!

Sonraki Etkinlik

Evin Pandemi Hali: Gündelik Pratiklerin ve Mekanın Değişimi

Son Şube Etkinlikleri

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.