free qdoba coupons 2013 digicoupon quitar ems related gifts corporate gifts below vault drink discontinued

EMEK, BARIŞ VE DEMOKRASİ ANIT MEYDAN VE ANMA YERİ ULUSLARARASI TASARIM YARIŞMASI DEĞERLENDİRME KONFERANSI

10 Ekim 2015 tarihinde Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK), Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK), Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) ve Türk Tabipleri Birliği (TTB) çağrısı ile Ankara’da düzenlenen Emek, Barış, Demokrasi mitinginde gerçekleşen bombalı terör saldırısında 103 yurttaşımız yaşamını yitirmiş, yüzlercesi yaralanmış, binlercesi ise kıl payı kurtulmuştur. Kentimizin en önemli düğüm noktalarından Ankara Garında  gerçekleşen bu katliam bir insanlık suçudur.

10 Ekim Ankara Garı Katliamı’nı toplumsal düzlemde unutmamak; hayatını kaybetmiş ve hayatta kalan bireylerin anısını onurlandırmak; hafızayı mekânda ve gündelik yaşamda yeniden üretmek amacıyla, DİSK, KESK, TMMOB, TTB ve 10 Ekim Der tarafından Emek, Barış ve Demokrasi Anıt Meydan ve Anma Yeri Uluslararası Tasarım Yarışması düzenlenmiştir.

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi olarak, TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi ile sekretaryasını yürüttüğümüz yarışmanın jüri değerlendirmesi 29 Şubat-1 Mart 2020 tarihinde TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesinde gerçekleştirilmiştir.

Yarışmaya katılan projeler 3 Mart 2020 Salı günü saat 18.00’da Mimarlar Odası’nda yapılacak Değerlendirme Konferansı‘nda sergilenecek ve ödüle hak kazanan projeler basın toplantısı ile ilan edilecektir.

TMMOB, DİSK, KESK, TTB ve 10 Ekim-Der üyeleri ve jüri üyelerinin katılımı ile herkese açık olarak gerçekleştirilecek olan Değerlendirme Konferansına bütün üyelerimiz davetlidir.

Dayanışmayla,

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi

Önceki Etkinlik

Millet Bahçeleri Sempozyumu

Sonraki Etkinlik

SGK'ya Faks Çekiyoruz

Son TMMOB Etkinlikleri

Öğrenci Komisyonu

Türkiye genelinde öğrenim gören Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerinin Odamız bünyesinde faliyet göstermesi amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.
Detaylar için tıklayınız...

MİSEM

Şehir ve Bölge Planlama alanında meslek içi eğitimler ve sınavlar Odaca oluşturulacak Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) tarafından gerçekleştirilmektedir.
Detaylar için tıklayınız...

Odaya Kayıt Ol

İlgili mevzuat gereğince mesleğimizi icra etmek isteyen bütün meslektaşlarımızın Odamıza üye olmaları gerekmektedir.

KAYIT OL

Yeni Yayınlar

AOÇ Hikayeleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Koruma Sempozyumu Genişletilmiş Bildiri Özetleri

TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANKARA ŞUBESİ

ANKARA - 2017

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.